logo

тел: +389 (0)77 / 710 038

Информации: olympictravelmk@gmail.com


Вила Ленка


Информации за понудата

Категорија: ЛЕТО 2024
Поткатегорија:


ПРОМОТИВНИТЕ ЦЕНИ СЕ ОДНЕСУВААТ НА 7 НОЌЕВАЊА СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ ЗА ЕДНО ЛИЦЕ!!!


 Vila „LENKA“ - Olympic Beach Vila „Tomas“ се наоѓа на околу 250 метри од песочната плажа. Vila "LENKA"rасполага со 20 студија 1/2,1/3, 1/4 со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима ), балкон и и Wi-Fi распоредени на приземје и 4 ката, со двор и простор за заедничко користење и дружење и место за багаж. ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌИ ИНФОРМАЦИИ, ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ За употреба на клима уред (ac+) во VILA TOMAS се доплатува во објектот (5€/на ден, каде што е достапен) Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот) ** Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), Задолжително патничко осигурување


АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ Цена на повратен автобуски превоз: 


Места и сатница на поаѓање: - Скопје, ( хотеl RUSIJA)


- Велес, (бензиска пумпа, мотел Македонија)


- Неготино, (бензиска пумпа "Макпетрол")


- Гевгелија, во (бензиска пумпа, граничен премин) Поаѓање од Грција: Истoт ден попладне во 15 цасот по локално време  • Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови. - Организаторот не гарантира превоз до самиот објект на сместување

  • Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот на сместување. Корисни информации * Сместувањето во студијата е по 14:00 часот, а напуштање на студијата до 09:00 часот по локално време

  • Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување.

  • Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој

  • Точноста на имињата и личните податоци на патниците се одговорност на патникот кој треба да ги провери во моментот на резервација и по потврдата на услугите. ПЛАЌАЊЕ И УСЛОВИ Цените се дадени во евра а плаќањето е во денарска противвредност на еврото по курс 62 денари.


. Олимпик бич Грција (Олимписка ривиера), одалечен 2 километри од Паралиа а поврзано со неа со шеталиште по должина на плажата. Многубројните таверни, ресторани, продавници даваат посебен колорит на оваа летувалиште. Претставува мирно место за одмор, погоден за семеен туризам со долга песочна плажа. Близината на Паралиа овозможува богат ноќен живот.


ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЈАВЕТЕ СЕ НА 077 710 038 И 072 234 591(може и на вибер). Цените за пред сезона и после сезона вклучуваат наем и превоз на студио по лице, доколку се користи сопствен превоз цените се намалуваат за 5 еур. .


 


ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето

X

Ви се допаѓа нашата страна?

Кликнете LIKE!