logo

тел: +389 (0)2 / 244 77 38, 2477 277, 077 / 710 038

Информации: olympictravelmk@gmail.com

Локација: Борка Талески број 5, 1000 Скопје


Вила Јоргос


Информации за понудата

Категорија: ЛЕТО 2019
Поткатегорија: Неа Врасна


ВИЛА ЈОРГОС

Вила Јоргос се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија како и еден дуплекс

апартман. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден.

- Цените означени со * се дадени по лице за 7 ноќи/ 8 дена со вклучен превоз , 3 лице плаќа само 35 €

- Цените без звездичка означуваат наем на студио за 10 ноќи/11дена без превоз

- Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден - се плаќа во агенцијата

- Во дуплекс апп минимум плаќаат две лица , останатите доплаќаат само 35 евра .

-ПРЕВОЗ - 35 € повратен билет за возрасни

- 25 € за деца од 2-12 год

- дете до 2 год. бесплатно без седиштеПОНУДИ - Резултати од пребарувањето

X

Ви се допаѓа нашата страна?

Кликнете LIKE!