logo

тел: +389 (0)77 / 710 038

Информации: olympictravelmk@gmail.com


Вила Стефан


Информации за понудата

Категорија: ЛЕТО 2024
Поткатегорија:


Вила Стефан се наоѓа на 30 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна,  ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците 5 еур од ден), тераса,wi


-За рана уплата треба 30% од цената


-За плаќање на рати  важат редовните цени.Аранжманот треба  да биде платен во целост до започнување на летувањето.


-Цените се дадени во евра за уплата во денарска противредност 1=62,00 мкд.


-Сместувањето за трето и четврто лице во 1/3 и 1/4 студио е БЕСПЛАТНО и се однесува за смените пред и после сезона (*) третото и четвртото лице плаќаат само 40 еур превоз,a 30 евра за деца до 12 год.
-Цените со звездичка се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.Цените без звездичка се за  наем на студио
-Доколку се патува со сопствен превоз, цената на аранжманот СЕ НАМАЛУВА за 5 евра, а важат и фиксните доплати во апартман за деца и возрасни.
-При откажување на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 30% не се враќа.
-Поаѓање за Олимпик Бич е во 08 00ч (пола час пред тргнување да се биде пред Хотел Русија).
-Превземање на собите после 14.00 часот а напуштање во 09.00 часот- локално време.
-Патничко осигурување  е задолжително , НЕ Е ВКЛУЧЕНО во цената.
-Во цената не е вклучена туристичка такса пола евро од ден (се доплаќа пред започнување на аранжманот во Грција)
-Важат Општите Услови на патување на Т.А Олимпик Травел.


ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето

X

Ви се допаѓа нашата страна?

Кликнете LIKE!