logo

тел: +389 (0)2 / 244 77 38, 2477 277, 077 / 710 038

Информации: info@olympictravel.mk

Резервации: reservation@olympictravel.mk

Локација: Бул. Јане Сандански 79а, 1000 Скопје


Vila Teo


Информации за понудата

Категорија: Летување 2018
Поткатегорија: Олимпик Бич

Villa Teo

Се наоѓа на 70 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење се доплатува кај сопствениците 5 еур од ден).

-Сместувањето за трето и четврто лице во 1/3 и 1/4 студио е БЕСПЛАТНО и се однесува за смените пред и после сезона (*) третото и четвртото лице плаќаат само 30 еур превоз.
-Цените со звездичка се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.
-Доколку се патува со сопствен превоз, цената на аранжманот НЕ СЕ НАМАЛУВА, а важат и фиксните доплати во апартман за деца и возрасни.
-При откажување на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 50% не се враќа.
-Поаѓање за Олимпик Бич е во 08 00ч (пола час пред тргнување да се биде пред Капитол).
-Превземање на собите после 14.00 часот а напуштање во 09.00 часот- локално време.
-Патничко осигурување е задолжително и НЕ Е ВКЛУЧЕНО во цената.
-Во цената не е вклучена туристичка такса пола евро од ден (се доплаќа во агенција)
-Цените се дадени во евра за уплата во денарска противредност 1=62,00 мкд.
-Важат Општите Услови на патување на Т.А Олимпик Травел.

Вила ТЕО- 70м одалеченост од плажа

Олимпик Бич

Студиа

7ноќи

наем

Мај

Јуни

Јули

Август

Септември

термин

19

26

02

09

16

23

30

07

14

21

28

04

11

18

25

01

08

15

22

ноќи

7*

7*

7*

7*

7*

7*

7*

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7*

7*

7*

 

Стд1/2

60

70

80

90

110

119

129

250

270

285

285

285

285

265

235

170

80

70

60

До 31 Јан

45

55

65

75

95

104

114

220

238

252

252

252

252

233

207

148

65

55

45

Стд1/3

 

 

 

 

 

 

 

265

287

305

305

305

305

280

249

223

 

 

 

До 31 Јан

 

 

 

 

 

 

 

231

250

265

265

265

265

245

215

187

 

 

 

Стд1/4

 

 

 

 

 

 

 

279

300

319

319

319

319

294

253

237

 

 

 

До 31 Јан

 

 

 

 

 

 

 

245

264

279

279

279

279

259

229

201

 

 

 

АПП1/5-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 X

Ви се допаѓа нашата страна?

Кликнете LIKE!