logo

тел: +389 (0)2 / 244 77 38, 2477 277, 077 / 710 038

Информации: olympictravelmk@gmail.com

Локација: Борка Талески број 5, 1000 Скопје


Вила Лондон


Информации за понудата

Категорија: Лето 2019
Поткатегорија: Олимпик Бич


Вила Лондон се наоѓа на 400 метри одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците), тераса .

        

       ТЕРМИНИ

Бр на ноќи

Редовни цени

1/2 студио

 

Цени co попуст

Редовни цени

1/4

студио

 

Цени co попуст

19.05. - 26.05.2019

7*

60

 40

60

40

26.05. -  02.06.2019

7*

70

 40

70

40

02.06 .-  09.06.2019

7*

80

60

80

60

09.06.-  16.06.2019

7*

95

70

95

70

16.06 - 23.06.2019

7*

115

80

115

80

22.06. - 30.06.2019

7*

130

95

130

95

30.06.- 07.07.2019

7*

140

105

140

105

07.07.-  14.07.2019

7

220

200

255

220

14.07.- 21.07.2019

7

240

220

270

235

21.07.- 28.07.2019

7

260

245

285

255

28.07.-  04.08.2019

7

260

245

285

255

04.08.- 11.08.2019

7

260

245

285

255

11.08.- 18.08.2019

7

260

245

285

255

18.08.- 25.08.2019

7

240

220

270

235

25.08.- 01.09.2019

7

220

205

230

220

01.09- 08.09.2019

7*

110

100

110

100

08.09.- 15.09.2019

 

7*

90

70

90

90

15.09.-22.09.2019

7*

70

55

70

55

22.09.-29.09.2019

7*

60

40

60

40

Жолтите цени се за рана уплата.
-Сместувањето за трето и четврто лице во 1/3 и 1/4 студио е БЕСПЛАТНО и се однесува за смените пред и после сезона (*) третото и четвртото лице плаќаат само 35 еур превоз,a 25 евра за деца до 12 год.
-Цените со звездичка се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.
-Доколку се патува со сопствен превоз, цената на аранжманот СЕ НАМАЛУВА за 5 евра, а важат и фиксните доплати во апартман за деца и возрасни.
-При откажување на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 50% не се враќа. 
-Поаѓање за Олимпик Бич е во 08 00ч (пола час пред тргнување да се биде пред Капитол). 
-Превземање на собите после 14.00 часот а напуштање во 09.00 часот- локално време.
-Патничко осигурување е задолжително и НЕ Е ВКЛУЧЕНО во цената.
-Во цената не е вклучена туристичка такса пола евро од ден (се доплаќа пред започнување на аранжманот во Грција)
-Цените се дадени во евра за уплата во денарска противредност 1=62,00 мкд.
-Важат Општите Услови на патување на Т.А Олимпик Травел.X

Ви се допаѓа нашата страна?

Кликнете LIKE!