logo

тел: +389 (0)2 / 244 77 38, 2477 277, 077 / 710 038

Информации: olympictravelmk@gmail.com

Локација: Борка Талески број 5, 1000 Скопје


Вила Ројал


Информации за понудата

Категорија: ЛЕТО 2019
Поткатегорија: Олимпик Бич


Вила Ројал се наоѓа на 75 метри одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците), тераса ...

        

       ТЕРМИНИ

Бр на ноќи

Редовни цени

1/2 студио

 

Цени co попуст

Редовни цени

1/4

студио

 

Цени co попуст

18.05. - 25.05.2019

7*

75

55

75

55

25.05. -  01.06.2019

7*

85

65

85

65

01.06 .-  08.06.2019

7*

95

75

95

75

08.06.-  15.06.2019

7*

105

85

105

85

15.06 - 22.06.2019

7*

120

100

120

100

22.06. - 29.06.2019

7*

140

120

140

120

29.06. - 06.07.2019

7*

150

130

150

130

06.07.-  13.07.2019

7

255

230

275

265

13.07.- 20.07.2019

7

270

255

300

275

20.07.- 27.07.2019

7

270

270

315

280

27.07.-  03.08.2019

7

270

270

315

280

03.08.- 10.08.2019

7

270

270

315

280

10.08.- 17.08.2019

7

270

270

315

280

17.08.- 24.08.2019

7

265

245

290

265

24.08.- 31.08.2019

7

245

145

270

240

31.08.- 07.09.2019

7*

145

120

145

120

07.09.- 14.09.2019

 

7*

100

90

100

85

14.09.-21.09.2019

7*

90

75

90

70

21.09.- 28.09.2019

7*

75

55

75

50

Жолтите цени се за рана уплата .

-Сместувањето за трето и четврто лице во 1/3 и 1/4 студио е БЕСПЛАТНО и се однесува за смените пред и после сезона (*) третото и четвртото лице плаќаат само 35 евра превоз  за деца до 12 год. е 25 евра

-Цените со звездичка се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.

-Доколку се патува со сопствен превоз, цената на аранжманот НЕ СЕ НАМАЛУВА, а важат и фиксните доплати во апартман за деца и возрасни.

-При откажување на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 50% не се враќа.

-Поаѓање за Олимпик Бич е во 08: 00ч  (пола час пред тргнување да се биде пред Капитол).

-Доколку не сте  на лице место  во време на тргнување Агенцијата се оградува од одговорност

-Превземање на собите после 14.00 часот а напуштање во 09.00 часот- локално време.

-Патничко осигурување е задолжително и НЕ Е ВКЛУЧЕНО во цената.

-Во цената не е вклучена туристичка такса пола евро од ден се плака во Грција (се доплаќа пред започнување на аранжманот во Грција)

-Цените се дадени во евра за уплата во денарска противредност 1=62,00 мкд.

-Важат Општите Услови на патување на Т.А Олимпик Травел.

 ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето

X

Ви се допаѓа нашата страна?

Кликнете LIKE!