logo

тел: +389 (0)2 / 244 77 38, 2477 277, 077 / 710 038

Информации: olympictravelmk@gmail.com

Локација: Борка Талески број 5, 1000 Скопје


Вила Апостолис


Информации за понудата

Категорија: ЛЕТО 2019
Поткатегорија: Олимпик Бич


Вила Апостолис

Вила Апостолис се наоѓа на 20 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците 5 еур од ден) и тераса..

        

       ТЕРМИНИ

Бр на ноќи

 

1/2 студио

НАЗАД

 

1/2 студио

(море)

 

1/4 Студио

НАЗАД

 

1/4Студио

(море)

18.05. - 25.05.2019

7*

45

55

45

55

25.05. -  01.06.2019

7*

50 ПРОМО

65ПРОМО

50  ПРОМО

75 ПРОМО

01.06 .-  08.06.2019

7*

70 ПРОМО

75ПРОМО

70 ПРОМО

75 ПРОМО

08.06.-  15.06.2019

7*

100

95

100

95

15.06 - 22.06.2019

7*

115

120

115

120

22.06. - 29.06.2019

7*

130

135

130

135

29.06. - 06.07.2019

7*

140

155

140

155

06.07.-  13.07.2019

7

250

270

300

330

13.07.- 20.07.2019

7

280

320

315

350

20.07.- 27.07.2019

7

280

320

315

350

27.07.-  03.08.2019

7

280

320

315

350

03.08.- 10.08.2019

7

280

320

315

350

10.08.- 17.08.2019

7

280

320

315

350

17.08.- 24.08.2019

7

250

270

300

330

24.08.- 31.08.2019

7

210

230

285

315

31.08.- 07.09.2019

7*

120

130

120

130

07.09.- 14.09.2019

 

7*

85

95

85

95

14.09.-21.09.2019

7*

65

75

65

75

21.09.- 28.09.2019

7*

55

60

55

60

Цените се изразени  воевра.Се плаќа во денари.

-Сместувањето за трето и четврто лице во 1/3 и 1/4 студио е БЕСПЛАТНО и се однесува за смените пред и после сезона (*) третото и четвртото лице плаќаат само 30 еур превоз.
-Цените со звездичка се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.
-Доколку се патува со сопствен превоз, цената на аранжманот НЕ СЕ НАМАЛУВА, а важат и фиксните доплати во апартман за деца и возрасни.
-за изнајмување на дуплекс 3 лица плаќаат целосна сума а 4-то лице плаќа само превоз (се однесува на пакетотѕ пред сезонски цени)
-При откажување на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 50% не се враќа.
-Поаѓање за Олимпик Бич е во 08 00ч (пола час пред тргнување да се биде пред Капитол).
-Превземање на собите после 14.00 часот а напуштање во 09.00 часот- локално време.
-Патничко осигурување е задолжително и НЕ Е ВКЛУЧЕНО во цената.
-Во цената не е вклучена туристичка такса пола евро од ден (се доплаќа во агенција)
-Цените се дадени во евра за уплата во денарска противредност 1=62,00 мкд.
-Важат Општите Услови на патување на Т.А Олимпик Травел.ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето

X

Ви се допаѓа нашата страна?

Кликнете LIKE!