logo

тел: +389 (0)2 / 244 77 38, 2477 277, 077 / 710 038

Информации: info@olympictravel.mk

Резервации: reservation@olympictravel.mk

Локација: Бул. Јане Сандански 79а, 1000 Скопје


Вила Ленка


Информации за понудата

Категорија: Летување 2018
Поткатегорија: Олимпик Бич

Вила Ленка се наоѓа на 250 метри одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците), тераса ...

-Сместувањето за трето и четврто лице во 1/3 и 1/4 студио е БЕСПЛАТНО и се однесува за смените пред и после сезона (*) третото и четвртото лице плаќаат само 30 еур превоз.
-Цените со звездичка се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.
-Доколку се патува со сопствен превоз, цената на аранжманот НЕ СЕ НАМАЛУВА, а важат и фиксните доплати во апартман за деца и возрасни.
-При откажување на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 50% не се враќа.
-Поаѓање за Олимпик Бич е во 08 00ч (пола час пред тргнување да се биде пред Капитол).
-Превземање на собите после 14.00 часот а напуштање во 09.00 часот- локално време.
-Патничко осигурување е задолжително и НЕ Е ВКЛУЧЕНО во цената.
-Во цената не е вклучена туристичка такса пола евро од ден (се доплаќа во агенција)
-Цените се дадени во евра за уплата во денарска противредност 1=62,00 мкд.
-Важат Општите Услови на патување на Т.А Олимпик Травел.

ВИЛА ЛЕНКА- 300м одалеченост од плажа

Олимпик Бич

Студиа

7ноќи

наем

Мај

Јуни

Јули

Август

Септември

термин

20

27

03

10

17

24

01

08

15

22

29

05

12

19

26

02

09

16

23

ноќевања

7*

7*

7*

7*

7*

7*

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7*

7*

7*

 

Стд1/2

50

60

70

80

100

109

119

210

230

245

245

245

245

225

195

160

70

60

50

До 31 Јан

35

45

55

65

85

94

104

180

197

212

212

212

212

190

170

139

55

45

35

Стд1/3

 

 

 

 

 

 

 

225

247

265

265

265

265

240

209

183

 

 

 

До 31 Јан

 

 

 

 

 

 

 

191

210

225

225

225

225

205

175

150

 

 

 

Стд1/4

 

 

 

 

 

 

 

235

260

280

280

280

280

254

220

183

 

 

 

До 31 Јан

 

 

 

 

 

 

 

195

220

238

238

238

238

215

187

155

 

 

 

 

 X

Ви се допаѓа нашата страна?

Кликнете LIKE!