logo

тел: +389 (0)2 / 244 77 38, 2477 277, 077 / 710 038

Информации: olympictravelmk@gmail.com

Локација: Борка Талески број 5, 1000 Скопје


Вила АГЕЛИКИ


Информации за понудата

Категорија: ЛЕТО 2019
Поткатегорија: Олимпик Бич


Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори

Локација: Се наоѓа на 30м. од плажа , во непосредна близина на центарот.


Сместување: трикреветни студиа, четирикреветни и петкреветни апартмани.
Опрема:

  • АПП – дневна соба со два единечни кревети, опремена кујна, одделна спална соба со два или три единечни кревети, бања, ТВ и две тераси.
  • Студио – три единечни кревета, опремена кујна, ТВ, бања и две тераси.

Клима уред: Доплата на лице место 3€ од ден.

ПРВИТЕ ДВЕ СМЕНИ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ И НЕ СЕ ОДБИВА ЗА СОПСТВЕН ПРЕВОЗ!

ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ

  Период  Бр на ноќи 1/3 студио 1/4 АПП 1/5 АПП
26.05 – 02.06 7* 69 € промо  79 € промо 89 € промо
02.06 – 09.06 7* 89 € промо  99 € промо 109 € промо
09.06 – 16.06 7* 129 169 189
16.06 – 23.06 7* 159 189 209
25.08 – 01.09 7* 179 209 229
01.09 – 08.09 7* 129 169 179
08.09 – 15.09 7* 109 139 149
15.09 – 22.09 7* 99 109 119
22.09 – 29.09 7* 59 69 79

СЕЗОНСКИ ЦЕНИ

Период  Бр. на ноќи  1/3 студио 1/4 АПП 1/5 АПП
23.06 – 02.07 9 419 459 479
02.07 – 11.07 9 449 489 509
11.07 – 20.07 9 479 529 549
20.07 – 29.07 9 519 569 589
29.07 – 07.08 9 519 569 589
07.08 – 16.08 9 519 569 589
16.08 – 25.08 9 519 549 569ВОНСЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ за 7*ноќевања со вклучен превоз, трето,четврто и петто лице
доплаќаат за превоз.
Доколку се користи сопствен превоз (7*), цените се намалуваат за 10€ по лице.
Доколку се уплатат два или повеќе аранжмани , одобруваме 7% попуст.
Попустот за рана уплата не се комбинира со попустот за уплатени два или повеќе аранжмани.
СЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО (9) , превозот се доплаќа.
Превозот чини: 35 € за возрасни , 25 € за деца од 2 до 12 години, Деца до 2 години бесплатно
Тргнување од Скопје: 05:00ч. На автобуската станица пред старо матично на Илинденска.
Превозот Ве остава до најблиската локација на вилата, каде може да застане и да се паркира
Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот).
НАПОМЕНА:
- Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети),
преку дозволениот капацитет може да се смести максимум едно дете до 5,99 години;
- Сместувањето во студијата е е во 14:00 (по локално време);
- Напуштање на апартманите е во 09:00 (по локално време);
- Секоја направена штета се плаќа на лице место;
- За хигиената во апартманите во текот на целиот престој се грижат гостите;
- За резервација, задолжителна уплата од 30% аванс,во спротивно резервацијата е неважечка;
- Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
Период Бр.на ноќи 1/3 студио 1/4 АПП 1/5 АПП

- Задолжително патничко осигурување.
- Цените се изразени во EUR во денарска противвредност 1€ = 62,оо денПОНУДИ - Резултати од пребарувањето

X

Ви се допаѓа нашата страна?

Кликнете LIKE!